Rynek mieszkaniowy w Łodzi, teraz przeżywa swój dynamiczny rozwój. Po wieloletnim przestoju, jaki miał miejsce za czasów zastoju gospodarki miejskiej Łódź na nowo rozpoczyna tętnić życiem.

Tutaj ma swoje miejsce sporo rzetelnych szkół akademickich, ale głównie to miasto jest krajową stolicą sztuki a również mody.

Te znaczące czynniki zadecydowały o tym, że coraz więcej młodych osób migruje do tego miasta. Rozkwita się tutaj takoż branża usług i nieruchomości. Historyczne przemysłowe budynki, zostają przebudowane w nowe lokale i lofty. Buduje się również masę nowoczesnych projektów deweloperskich. Wszędzie można spotkać się z konkurencyjnymi ofertami łódzkich deweloperów. Co ciekawe świeże nieruchomości sprzedawane w tym mieście nie osiągają na razie tak dużych cen, jak lokale w mieście stołecznym czy na Pomorzu.

Jednakże, nie tylko cena powinna być dla nas ważna podczas szukania upragnionego lokalu. Poza nią, następnym zasadniczym czynnikiem jest umieszczenie osiedla na którym zamierzamy żyć. Zamierzając kupić nowe mieszkanko w Łodzi, przemyśleć też to, że nie można mieć wszystkiego. Każdy z nas musi być gotowy na kompromisy. Jesteśmy zmuszeni dogłębnie rozważyć, która opcja jest dla nas najlepszą.

Naturalnie najtańsze są kawalerki zlokalizowane na przedmieściach miasta, lecz najbardziej korzystnym wyjściemwydaje się selekcja lokalu usytuowanego kilka kilometrów od z centrum z porządną infrastrukturą.

Plusem jest wieloraka oferta łódzkich deweloperów na rynku nieruchomości..


<< Poprzedni
Następny >>