Piękno tego celu podróży, jego plaż i doskonałych wód, potrafią podkreślić tylko wyjątkowi poeci. Łatwo tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak zwiedzanie marin i swobodne pływanie po obszarze chorwackiego Adriatyku. Jeżeli ma się pozwolenie na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie przeszkodzi, by zapłynąć także do marin w innych krajach tego akwenu. Radość towarzyszy podróży z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na zobaczenie całości jedynego w swoim rodzaju wybrzeża i na zawinięcie do krajobrazowych wysp, które kuszą swoim pięknem ogromną liczbę turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pozwala doskonale się zrelaksować w trakcie wypoczynku. Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pomaga również miło spędzić każdy moment, dlatego sposobów na dobrą zabawę na pokładzie znajdzie się naprawdę dużo. Chorwacja - niewielki jednak bardzo urodziwy państwo umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy. To zjawiskowe i urodziwe lokalizacja zyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród rodzimych turystów, ale również tych przybywających z całego globu.

Zwiedzając do Chorwacji na spis punktów do zobaczenia należy wpisać Dubrownik - to niezwykłe i bardzo czarowne miasto zwane również "Perłą Adriatyku" pełne jest starych budowli, antycznych budynków czy ślicznych, małych alejek w których nie sposób się nie zauroczyć.

Ogromne efekt robią również ściany obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został opanowany. Najwspanialszy widok na miasto roztacza się ze góry Srd - połączenie turkusu wody, czerwonych dachów oraz jasności budynków powoduje naprawdę piorunujące wrażenie..
Na podstawie artykułu: Więcej

<< Poprzedni
Następny >>