Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość pól zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której wielokrotnie mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne. Aktualnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają również niskie ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i atrakcyjną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół oraz przedszkoli.

Przy tym jest tutaj bardzo dużokorporacji usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Zerknij po więcej tutaj: Piękne nowe mieszkania Praga południe – rynek pierwotny